O nás

V průběhu vysokoškolského studia (specializace na účetnictví a daňový systém) jsem pracovala jako mzdová účetní ve středně velké výrobní společnosti. Po ukončení studia jsem zastávala funkci hlavní účetní. Po mém odchodu pokračovala naše spolupráce formou odborného dohledu a kompletní supervize (kontroly) účetnictví firmy. Poté jsem několik let působila v Raiffeisenbank (specializace: finanční analýzy firem, tvorba metodiky finančních analýz měst a obcí).

Od roku 1996 poskytuji externí účetnictví a zpracování daní podnikatelům, malým a středním firmám v Hradci Králové a okolí. Mezi klienty jsou také lékaři, spolky a zahraniční podnikatelé.

Mnozí z nich se rozhodli svěřit své účetnictví naší firmě již od založení společnosti a naše spolupráce trvá přes 20 let.

Klienti ocenili úspory a volný čas v důsledku přesunutí účetní a mzdové agendy včetně personalistiky na naši účetní kancelář.

Snažíme se klientům co nejvíce odlehčit od papírování.

Vy můžete všechen svůj čas věnovat podnikání, vše ostatní zařídíme za Vás.

Klienti, kteří nám svěřili své účetnictví od začátku podnikání, nikdy nemuseli na finanční úřad.

Na základě plné moci vše vyřizujeme sami (včetně kontrol).

Náš typický klient:

Pan Novák veškerý čas věnuje svému podnikání, na papírování už nemá čas ani náladu (večer se chce věnovat rodině). A tak všechny doklady jen průběžně dává do krabice a jednou za měsíc (čtvrtletí nebo jednou za rok - podle rozsahu a druhu agendy) si krabici vyzvedneme a vše zpracujeme. Když si neví s něčím rady (např. jak vystavit fakturu na zahraničního zákazníka), zavolá nám a my mu poradíme (zdarma v rámci dojednané spolupráce). Včas pana Nováka průběžně upozorňujeme na termíny placení daní, odvodů (zašleme příkazy mailem), takže na nic nezapomene. Hlídáme za něj také splnění veškerých povinností firmy vůči orgánům státní správy (termíny podání přiznání, vyúčtování, přihlášek, odhlášek zaměstnanců a jiných výkazů). Když se klientovi ohlásí kontrola např. z finančního úřadu, zdravotní pojišťovny nebo správy sociálního zabezpečení, podepíše nám plnou moc a my vše vyřídíme. Po skončení se mu jen přijdeme pochlubit s protokolem z provedené kontroly - samozřejmě bez nálezu a bez platebního výměru, jak dokazují reference našich klientů.