Reference

Byl jsem nucen z důvodu dlouhodobých "komunikačních" problémů změnit firmu, na doporučení kamarádky jsem se svěřil Ing.Vasilkové. Zkraje nám trvalo asi 2 roky, než jsme odchytali všechny chyby předchozí "renomované" a velké firmy, ale po celou dobu jsem se o nic nemusel starat. Veškeré termíny, platby, faktury a papíry vůbec hlídá Ing. Vasilková sama, upozorňuje mne včas mailem a i různé tipy na úspory firmě dlouhodobě i nárazově šetří nemalé prostředky. Za mne naprostá spokojenost a klid na práci, nemusím se starat o věci, kterým nerozumím a jenom mě vytáčejí. Takhle si představuji práci odborníka.

MUDr. Petr Bednář PhD., jednatel - Centrum zdravých zubů s.r.o.


Od té doby, co převzala mé účetnictví a daně Ing. Vasilková, mám vše v pořádku a včas zaplaceno. Přišla na chyby předchozí účetní firmy, tím mi ušetřila hodně peněz. Daňová optimalizace, kterou navrhla, mi přinesla výrazné úspory.

Libor Čihák


Firmě Ing. Vasilkové jsem svěřil své účetnictví při zahájení podnikání v roce 1997. Jsem velmi spokojen. Kontroly z finančního úřadu, sociálky dopadly vždy v pořádku.

Díky Ing. Vasilkové, která mě včas upozorní na všechny platby daní a hlídá termíny různých přiznání a přehledů, se můžu věnovat svému podnikání naplno. Ve všem na ni spoléhám a nikdy mou důvěru nezklamala. Velmi dobře se vyzná v té džungli neustále se měnících zákonů a dokáže poradit, jak ušetřit na daních a přitom dodržovat všechny zákony.

Martin Absolon, přívěsy VAPP a Cheval Liberté


Mohu jen doporučit! Vedení svého účetnictví jsem svěřila Ing. Vasilkové a jsem velmi spokojena. Je spolehlivá, velmi přesná, orientuje se v aktuálních zákonech a na příslušných úřadech vše pečlivě, ochotně, rychle a přesně zařídí. Neustále se vzdělává a sleduje nejen moje účetní záležitosti, ale i personalistiku naší zubní praxe. Jsem ráda, že se na paní Vasilkovou mohu plně spolehnout a v klidu se věnovat své práci. Vše je vedeno přehledně, kvalitně, podrobně a spolehlivě.

MUDr. Lucie Strnadová, zubní praxe Jaroměř - Josefov


Irena Vasilkova has been my accountant for since 2008. I am a British citizen and have been working both in the UK and the Czech Republic. I pay taxes in both countries. She has used her knowledge and experience to deal with this complex situation and has been very helpful and efficient at all times. I have no hesitation recommending her good character and effective accounting services.

(Irena Vasilková je mou účetní od roku 2008. Jsem britský občan a pracuji v Anglii i v České republice. Platím daně v obou státech. Používá své znalosti a zkušenosti k řešení této složité situace a je velmi ochotná a výkonná za všech okolností. Bez váhání bych doporučil její dobré vlastnosti a efektivní účetní služby.)

Richard Carruthers